Zákaznická linka
605 228 750
(Po–Pá, 8:00–15h)

Substrát pro rajčata a papriky 40L

Substrát pro rajčata, papriky a okurky je připraven ze směsi vytříděné světlé a tmavé rašeliny a čerstvého jílu. Je obohacen základní dávkou kvalitního zásobního hnojiva s obsahem nezbytných stopových prvků. Toto unikátní složení substrátu zajišťuje optimální provzdušnění kořenového balu a zvyšuje jeho schopnost maximálně přijímat obsažené živiny. Čerstvý jíl významně přispívá k lepšímu hospodaření s vodou a zabraňuje tak vyplavování obsažených živin. Tyto příznivé vlastnosti substrátu přispívají ke zdárnému vývoji rostlin, nasazení květů a následně k bohaté úrodě.

Cena
159,00 Kč s DPH (21 %)
143,10 Kč
VIP SLEVA
Dostupnost
Výrobce
Forestina
Kód zboží
8834
Nevíte si rady s výběrem? Zeptejte se odborníka

Použití:

Substrát pro rajčata, papriky a okurky je určen pro pěstování uvedených plodin zvláště v pěstebních nádobách (truhlících, květináčích, mísách apod.) nebo na záhonech a ve sklenících.
Před naplněním truhlíku, květináče nebo jiné vhodné nádoby substrátem nasypeme na dno nádoby přiměřenou drenážní vrstvu keramzitu. Tím je regulován odtok vody a zaručeno dostatečné provzdušnění kořenů. Poté nasypeme trochu substrátu, rostlinu zasadíme a nádobu substrátem doplníme. Substrát lehce přitlačíme a dobře provlhčíme.
Při vysazování rostlin na záhonech a ve sklenících vyhloubíme přiměřenou jamku, zasadíme rostlinu a prostor substrátem vyplníme. V obou případech rostliny pravidelně zaléváme a po 6 týdnech (dostatečná zásoba živin z nového substrátu) začneme s pravidelným přihnojováním např. přírodními Hoštickými hnojivy, jako jsou Slepičince granulované a tekuté, Hoštické hnojivo na rajčata a papriky, popřípadě organicko-minerální hnojivo Biomin na rajčata a papriky s rohovinou.

Hmotnost (kg) 16

Naposledy jste navštívili